OPEL – akcesoria samochodowe

opel mokka

Każdy w pewnym momencie posiadania samochodu odczuwa chęć doposażenia samochodu w jakieś akcesoria. Czy będzie to bagażnik, czy kompletne oryginalne felgi aluminiowe. Tak samo jest z akcesoriami.

Opel – akcesoria do wnętrza

Akcesoria jakie najczęściej kupowane są do wnętrza to dywaniki. Niezależnie czy zainwestujesz w gumowe, przydatne jesienią, czy zimą, gdy wnosisz do wnętrza wodę, śnieg, czy welurowe idealne do odkurzenia w lecie. Samochody brudzą się, to nie nowinka. Warto zadbać o środki czyszczące powierzchnie tapicerki. Plastiki odświeżone specjalnym środkiem długo oprą się kurzowi, po prostu nie będzie na nich osiadał.

W bagażniku warto zadbać o porządek, a do tego doskonale sprawdzą się różnego rodzaju elementy mocujące, czy maty. Maty zapobiegają przesuwaniu się przewożonych przedmiotów, a jeśli zdarzy się, że coś wyleje się we wnętrzu łatwo będzie to usunąć, bez pozostawienia plamy.

Podświetlane nakładki na progi możesz kupić oryginalne, zaprojektowane przez producenta, czy produkcji innych firm. Ogłoszenia motoryzacyjne często pokazują samochody z efektownymi podświetlanymi nakładkami. Oprócz tego, że wyglądają atrakcyjnie ochronią zniszczenie lakieru przy wsiadaniu i wysiadaniu, a w terenie gdy poruszasz się SUV-em uwierz, że zniszczyć lakier w tym miejscu jest bardzo łatwo.

Akcesoria zewnętrzne Opel

Dedykowane akcesoria do danego modelu pozwolą Ci przewieźć więcej. Dotyczy to np. rowerów, czy nart. Wygodne, oryginalne uchwyty umożliwią łatwe zabezpieczenie roweru, bez szkody dla niego, bez porysowania lakieru, czy nawet uszkodzenia.

Chlapacze pozwolą na uatrakcyjnienie wyglądu, a dodatkowo ochronią nadwozie od odprysków kamieni spod kół. W zimie docenisz, gdy zatrzymają tumany sypkiego śniegu, czy ciężką breję w postaci pośniegowego błota.

Nie sposób zapomnieć o akcesoriach podnoszących bezpieczeństwo. Mowa tu nie tylko o nawigacji, ale też o typowych, przydatnych na wyjeździe produktach jak linka holownicza, czy kamizelka odblaskowa. Szykując się na wyjazd nie zapomnij o nich, warto je mieć ze sobą bez względu na to, czy masz wykupiony assistance, czy nie.

5/5 - (1 vote)